LT

Sprendimai

IoT Sprendimai

vandens skaitikliu nuskaitymas v2

Vandens skaitliukų nuskaitymas

Sprendimas skirtas naujo tipo ir senų vandens skaitiklių nuskaitymams. Sistemos pagalba, nuskaitomi suvartojimo duomenys, paruošiama dokumentacija ir atsiskaitymai. Taip pat galimos sistemos nutekėjimo, užšalimo, atsukimų aptikimas.

parkingas

Parkavimas

Pilnas parkavimo aikštelės administravimo sprendimas su detalia analitika ir pritaikomu atsiskaitymu aplikacijoms.

oro kokybe

Oro kokybė lauke

Pilnai modifikuojama sistema sekti iki 8 pasirinktinų parmetrų: CO2, NH3... Mobilios sototelės yra lengvai pritaikomos miesto infrastruktūrose.

vandens kokybe lauke

Vandens kokybė lauke

Aukščiausio lygio gamintojų komponentus ir jutiklius turinti sistema skirta dirbti vandens telkiniuose, upėse, sūriam vandenyje, bei žuvininkystės ūkiuose. Idealus sprendimas chemikalų nutekėjimo aptikimams, bei analitinio pobūdžio duomenų kaupimui.

siuksliu konteineriu valymas

Šiukšlių konteinerių valdymas

Įvairūs gylio ir tūrio matavimo calibravimai leis tiksliai administruoti šiukšlių išvežimo poreikį, bei maršrutų organizavimą. Galimos papildomos modifikacijos su GPS ir temperatūros analitika.

elektros suvartojimo nuskaitymas

Elektros suvartojimo nuskaitymas

Sprendimas skirtas naujo tipo ir senų elektros skaitiklių/įvadų nuskaitymams. Sistemos pagalba, nuskaitomi suvartojimo duomenys, paruošiama dokumentacija ir atsiskaitymai. 

vidaus patalpu oro kokybes sprendimas

Vidaus patalpų oro kokybės sprendimas

Temperatūros, drėgmės, CO2, lakiųjų organinių junginių stebėjimo patalpose sprendimas.

Daiktuvietos nustatymo sprendimas

Daiktų vietos nustatymo sprendimas

Sistema, leidžianti jums stebėti savo turtą: slides, paletes, konteinerius, transportą ir tt. Taip pat tai yra puikus sprendimas lengvai rasti nuolatos iš vietos į vietą judantį turtą.

Skyscio lygio nuskaitymas

Skysčio lygio nuskaitymas

Puiki sistema leidžianti stebėti tūrį: konteineriuose, šuliniuose - kai reikia žinoti apie artėjanti potvynį, grudų talpyklose ir tt.

covid19

Covid 19

Tarpasmeninio saugaus atstumo palaikymo sprendimas.