LT

Paslaugos

Signalo operatorius

Bioto tikslas - tapti lengviausiai prieinamu daiktų interneto signalo tiekėju. Mes esame tam, kad IoT įranga užtikrintai ir sklandžiai dirbtų ir pateiktų analitikai reikiamą informaciją.

Integratoriai profesionalai

Turėti įrangą dažnai nepakanka, norint sekmingai įgyvendinti daiktų interneto sprendimus. Turite sugebėti suprojektuoti tinkamą sprendima/produktą ir j tai įgyvendinti be brangiai kainuojančių klaidų, kurios daro įtaką jūsų pasirengimui rinkai, pelningumui ir reputacijai. Jūsų sėkmės pagrindas yra mūsų daiktų interneto sistemų integratorių-partnerių inžinierių įtraukimas.

Mūsų sistemų integratoriai yra lankstūs dirbdami su senosiomis sistemomis ir integruodami jas į galutinius sprendimus. Jų didžiulės žinios apie daiktų interneto aplinką ir geriausius rinkos sprendimus optimizuoja jų sprendimų priėmimo procesą ir sukuria puikų pritaikyto daiktų interneto projekto galutinį rezultatą. Mūsų partneriai-integratoriai padidina pasaulinių prekės ženklų ir verslininkų sugebėjimus sėkmingai vystyti tinkamus daiktų interneto sprendimus.

Programuotojai profesionalai

Mūsų patikimas partneris WMW yra centras, kuriame galite derinti savo operacinius duomenis su informacija, pateikiama per jutiklius ir žmones. Viskas, ką norite žinoti apie savo turtą, žmones ir išorines paslaugas, gali būti skaitmeniškai susieta su jūsų organizacija. Naudodamiesi skirtingais duomenų perdavimo būdais, netgi galime stebėti jūsų atokias vietas ar turtą.

Image 169

Irangos parinkimas ir partneris

UAB ACC Distribution siekia tapti Nr. 1 pasirinkimu Baltijos šalyse didmeninės prekybos elektronikos įrenginiais srityje, išsiskirianti stipriomis distribucijos ir pridėtinės vertės kūrimo kompetencijomis. Tai viena didžiausių ir sparčiausiai augančių didmeninės prekybos bendrovių Baltijos šalyse, taip pat veikianti Kaliningrado srityje bei Baltarusijoje.

Bendrovė atstovauja daugiau nei 200 informacinių technologijų, kompiuterinės technikos, programinės įrangos, garso, vaizdo ir fotografijos, kompiuterinių žaidimų bei buitinės technikos tiekėjų ir prekinių ženklų, tarp kurių tokie vardai kaip Dell, Lenovo, Asus, Acer, Microsoft, LG, Samsung ir kiti.

UAB ACC Distribution ir jai priklausančiose bendrovėse dirba apie 310 darbuotojų, kurie aptarnauja daugiau kaip 4000 klientų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Gruzijoje, Rusijoje ir Baltarusijoje.

Sąžiningumas ir skaidri veikla – vienos iš strateginių mūsų vertybių, kurių laikomės vystydami bendrovės veiklą, dirbdami ir bendradarbiaudami su klientais, stiprindami ryšius su partneriais. Dėl šios priežasties drauge su kitomis „ACME Grupės“ bendrovėmis vadovaujamės šiais bendraisiais Atitikties įgyvendinimo principais